O Nas

Zarząd

Czy zastanawialiście się kiedyś co czyni dane firmy wyjątkowe? Dlaczego z niektórymi firmami współpracuje się tak dobrze i zawsze można liczyć na ich produkty? My w Clevair wierzymy, że są to ludzie. Unikalne połączenie cech i osobowości, które sprawia, że dana firma jest niezawodnym partnerem, a każde złożone u niej zamówienie daje poczucie dobrze ulokowanych środków.

Ponieważ właśnie taką̨ firmę tworzymy, już na samym początku zadbaliśmy o wszelkie niezbędne kompetencje w naszym zespole. Wierzymy zatem, że prezentacja sylwetek założycieli firmy a zarazem członków Zarządu będzie najlepszą̨ możliwą̨ referencją̨, jaką̨ mogliby Państwo uzyskać.

 

Kasia Bazyl

Grafik komputerowy, artystka, wizjonerka. Najlepiej czuje się realizując projekty wymagające kreatywności, nieszablonowe. Potrafi zachwycić każdego nawet przy najprostszych realizacjach.

Jej domena to opracowywanie koncepcyjne projektów, modeling, teksturowanie, rendering, przygotowanie produkcji.

Paweł Wahl

Konstruktor, grafik komputerowy 3D/2D.

Posiada przekrojowe rozumienie zagadnień technicznych, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Autor lub współautor wielu innowacyjnych rozwiązań. Biegle posługuje się̨ licznymi programami graficznymi, które pozwalają̨ na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów.

Maciek Bazyl

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Inżynieria Produkcji) oraz Szkoły Głównej Handlowej (International Business Management).

Inżynier produkcji umiejący zaprojektować każdy proces produkcyjny przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi organizacyjnych. Świetny strateg i manager z bogatym doświadczeniem zawodowym w najlepszych globalnych firmach konsultingowych.