O Nas

O Firmie

Jesteśmy producentem figur pneumatycznych oraz stelażowych specjalizującym się w niestandardowych realizacjach. W codziennej pracy stawiamy na wykonanie projektów w pełni dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a doświadczenie pozwala sprawnie zrealizować każde zamówienie; od figur reklamowych, przez urządzenia rekreacyjne, pneumatyczną architekturę, dmuchane rzeźby, dekoracje festiwali, ceremonii, koncertów aż po scenografię teatralną. Z nami urzeczywistnisz praktycznie wszystko, co przyjdzie Ci na myśl.

Marka Clevair to gwarancja najwyższej jakości (używamy materiałów gwarantujących trwałość naszych realizacji, a także technologii druku zapewniających niepowtarzalne oddanie kolorów naszych realizacji). Współpracując z nami gwarantujemy Ci, że:

  • Twoje projekty zostaną opracowane przez ludzi, ze środowisk artystycznych, a nie rzemieślników umiejących jedynie obsługiwać odpowiednie programy.
  • Twoje zamówienie zostanie zrealizowane na czas, gdyż dokładnie wiemy jak duże znaczenie ma dla Was terminowość naszych realizacji.
  • Najwyższą jakość wykonania.

 figury pneumatyczne