Sales Specialist

Jeśli jesteś handlowcem i szukasz firmy z dużym potencjałem rozwoju oraz wysokich zarobków uzależnionych od efektów - dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów pneumatycznych oraz stelażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • generowanie leadów oraz budowanie relacji z klientami
  • negocjowanie cen oraz warunków sprzedaży
  • doradzanie klientom w wyborze optymalnych rozwiązań
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • raportowanie podejmowanych działań i osiąganych wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 letnie w sprzedaży. W szczególności dla branży eventowej (sprzedaż powierzchni reklamowych / pakietów sponsorskich / produktów pneumatycznych i stelażowych / usług organizacji eventów / innych pokrewnych) – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność w działaniu
  • silna motywacja do osiągania sukcesów

 Oferujemy:

  • Podstawę wraz z systemem prowizyjnym uzależnionym od osiąganych wyników (bez górnej granicy)
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy i dużą samodzielność działania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.