Balony pneumatyczne – klasyk figur dmuchanych

Pneumatyczne balony reklamowe doskonale sprawdzają się na każdego rodzaju wydarzeniach plenerowych i stanowią nieodzowny element reklamy zewnętrznej. Balony pneumatyczne pozwalają na pokazanie Twojego logo, czy hasła marketingowego w dowolnym miejscu, wyniesienie go ponad głowami tłumu i sprawienie, że będzie widoczne z daleka. Balony dmuchane to także najlepiej znana i najbardziej sprawdzona forma reklamy zewnętrznej, z której korzystają największe firmy w każdej branży.

Balony dmuchane – kiedy warto pozyskać?

Kup balon reklamowy, jeśli Twoja firma organizuje, bądź współuczestniczy w wydarzeniu, gdzie potrzebujecie dobrej widzialności Waszego hasła czy loga. Balony dmuchane dadzą Ci dużą mobilność Twojej reklamy oraz dobrą widzialność. Nasze balony to ponadto gwarancja trwałości, najlepszej jakości zadruku (druk lateksowy), a współpraca z nami to pewność bezwzględnej terminowości dostaw.

Proponujemy Ci trzy rodzaje kształtów naszych balonów reklamowych, w zależności od potrzeb i upodobań. Możliwe są jednak dowolne ich modyfikacje.

 

Manufacturer:
Select manufacturer
Wyników 1 - 3 z 3

Balony reklamowe

Prosty

Balon pneumatyczny o kształcie prostym. Klasyczny, prosty i ...

Kropla

Balon pneumatyczny o kształcie kropli. Kształt kropli ...

Talia

Balon pneumatyczny o kształcie taliowanym. Nasz ...