Wyróżnimy Twoją firmę!

Głównym wyróżnikiem Clevair jest możliwość podjęcia się najbardziej wymagających zleceń i zakończenia ich z sukcesem. Wierzymy, że to właśnie niestandardowe realizacje są tym, co najbardziej zostanie w pamięci Twoich klientów i najskuteczniej pozwoli Ci osiągnąć założone przez Ciebie cele. Dlatego też od samego początku nastawiliśmy się na stworzenie kompletnego zespołu, który umożliwi nam realizację każdego rodzaju zlecenia.

Bardzo niewiele firm w branży posiada wszystkie niezbędne kompetencje aby podjąć się realizacji ambitnych zleceń, więc w konsekwencji oferują jedynie standardowe rozwiązania. Poznać to można po tym, że zarówno w swoich materiałach marketingowych, stronie internetowej, jak i w komunikacji z Wami w pierwszej kolejności oferują zwykłe balony, bramy i namioty. Dopiero na końcu wspominają o produktach niestandardowych, których tak naprawdę nie chcą sprzedać, bo często nie są w stanie podołać realizacji. W Clevair od samego początku rozmawiamy z Wami o realizacjach kreatywnych, gdyż wierzymy, że takie będą najlepiej służyły osiąganiu wyznaczonych przez Was celów, a produkty standardowe mogą stanowić dobre uzupełnienie danej akcji promocyjnej.

Aby możliwe było zaoferowanie niepowtarzalnych realizacji niezbędne jest zapewnienie dwóch rodzajów kompetencji: artystycznych i konstrukcyjnych. W Clevair już od samego początku poszukiwaliśmy naszych grafików wśród artystów. Wyszliśmy z założenia, że artystę jesteśmy w stanie nauczyć obsługi programu graficznego. W drugą stronę natomiast, przypadkowej osoby, która umie obsługiwać odpowiednie programy, nie nauczymy nigdy talentu plastycznego. Kompetencje konstrukcyjne i sprawną realizację każdego zleceń zapewnia nam natomiast nasz główny konstruktor, który jest jedną z najbardziej doświadczonych osób w branży w Polsce.