Dmuchańce kreatywne

Atrapy produktów, dmuchane budynki, kostiumy i wiele innych

namiot stelazowy kwadratowy

WIĘCEJ

KLASYCZNE DMUCHAŃCE REKLAMOWE

Reklamowe balony, bramy, namioty, ramy, słupy

figury pneumatyczne

WIĘCEJ

Figury stelażowe

Namioty, flagi i parasole na wysokiej jakości stelażach ALU

namiot stelazowy kwadratowy

WIĘCEJ

OBIETNICA NASZEJ MARKI

Firm Clevair powstała z pasji to tworzenia dmuchańców o nieprzeciętnych parametrach i skuteczności oddziaływania na odbiorcę. Tworzenia figur dmuchanych będących swojego rodzaju wyznacznikami standardu dla całej branży reklamy zewnętrznej w Polsce. Wierzymy, że każdy z produkowanych przez nas dmuchańców w istotny sposób pomaga naszym klientom w realizacji ich celów biznesowych. Balony reklamowe i bramy reklamowe pozwalają zwiększyć świadomość Waszej marki. Przesłać pozytywny komunikat. Namioty reklamowe ciekawie zadaszają daną przestrzeń i zwracają na siebie uwagę.

Najbardziej dumni jesteśmy jednak z naszych dmuchańców niestandardowych, które posiadają nieporównywalnie większą siłę oddziaływania na odbiorcę. Takie figury dmuchane wymagają największego kunsztu artystycznego, doskonałego zgrania zespołu i dużego doświadczenia, dlatego też rzadko która firma daje sobie z tym radę. Dla nas jednak jest to obszar, na którym z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nie mamy sobie równych. Nasze realizacje kreatywne to najwyższa półka, a nasz firma to swojego rodzaju Atelier do zadań specjalnych.

Współpracując z nami obiecujemy Ci, że:

  • Wyróżnimy Twoją firmę - poprzez zapewnienie ci najwyższej jakości figur sprawimy, że to właśnie Twoje dmuchańce będą zauważone.
  • Wesprzemy Cię kreatywnymi pomysłami - Przeważnie dobry pomysł jest tym, co przesądza o sukcesie danej akcji. Kupując produkty u Nas możecie liczyć, że pomożemy Wam w wyborze najlepszego dla Was rozwiązania.
  • Dostarczymy Ci produkty na czas - Jesteśmy świadomi, że niedostarczenie naszych dmuchańców na czas oznacza, że tracicie nie tylko środki wydane na reklamę, ale przede wszystkim stratą są korzyści, jakie można by było osiągnąć, gdyby zamówienie było zrealizowane na czas. W Clevair dajemy Państwu gwarancję dotrzymania terminów.

OBIETNICA NASZEJ MARKI

obietnica

WYRÓŻNIMY TWOJĄ FIRMĘ

obietnica

WESPRZEMY CIĘ KREATYWNYMI POMYSŁAMI

obietnica

DOSTARCZYMY CI PRODUKTY NA CZAS I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Skontaktuj się z nami

telefon +48 536 931 601

skype clevair

mail biuro@clevair.pl

mail ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa